V rámci POS (Point Of Sales) riešení je spoločnosť Ensentia  popredným certifikovaným predajcom pokladničných systémov IBM na Slovensku. V spolupráci s osvedčenými softvérovými partnermi pre Vás zabezpečíme komplexnú dodávku POS riešení prispôsobenú na mieru vašim požiadavkám.

Našim zákazníkom ponúkame široké portfólio produktov, ktorými dokážeme pokryť rôzne oblasti maloobchodných prevádzok, ako sú: hypermarkety, čerpacie stanice, hotely, reštaurácie, bary a iné.

Moderné pokladničné systémy od IBM disponujú dotykovým displejom, majú ergonomický dizajn a dlhú životnosť. Infračervená dotyková technológia prináša okamžitú odozvu už pri slabom dotyku a nevyžaduje žiadnu kalibráciu. Pokladne sú dizajnované tak, aby zvládali prevádzku v tých najnáročnejších prostrediach, majú nízku spotrebu energie, vyznačujú sa nízkou hlučnosťou a sú vyrobené z recyklovateľných plastov.

Pokladne možno rozšíriť o periférne zariadenia, ako sú čítačky magnetických kariet, programovateľné klávesnice a polohovacie zariadenia.

Práca s takýmto typom pokladničného systému v kombinácií s vhodným softvérom je intuitívna, rýchla a pomáha zlepšiť plynulosť obsluhy aj samotného predaja.

Potrebujete poradiť?